Platinum partner
10
Років досвіду
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2119
Останній візит на сайт
3 дні тому
Працюю з будь-яким сегментом нерухомості: квартири, будинки, земельні ділянки Києва, а також передмістя. Безкоштовна консультація. Купівля-продаж з повним юридичним супроводом! Також зроблю оцінку ринкової вартості Вашого об'єкту. Продам Вашу нерухомість або підберу Вам житло будь-якого цінового сегмента в стислий термін, під ключ!!

Продаж квартир (2)

  • 74 900 $
    1 664 $/м²

    Прирічна вул., 19

    2 кімнати
    45 / 28 / 6 м²
    поверх 7 з 9
    1982 рік побудови
    3 дні тому
    Продаж квартири на Оболоні з видом на набережну Пропонується до продажу світла квартира в одному з найзеленіших та найкомфортніших районів Києва — Оболонь, за адресою вул. Прирічна, 19. Площа: 45 м² Поверх: 7 Будинок газифікований — велика перевага в нинішніх умовах, є бойлер. Вид з вікон: на набережну До метро: близько 15 хвилин пішки Квартира розташована у тихому та затишному районі, ідеальному як для життя, прогулянок, занять спортом, так і для інвестиції. Поруч — набережна для прогулянок, зелена зона, магазини, транспорт, метро, садочок, школа, нова пошта, вся необхідна інфраструктура. Будинок у зручному місці: поєднання природи, води та міського комфорту. Чудовий варіант для тих, хт...
    Рієлтор
  • 18 000 $
    486 $/м²

    Юлії Здановської вул. (Ломоносова), (Будинок 19)

    1 кімната
    37 / 17 / 9 м²
    поверх 15 з 22
    3 дні тому
    Продається квартира у ЖК "Еврика" — вигідна інвестиція за привабливою ціною! Будинок 19 Площа: 36,59 кв.м Поверх: 15 Планування: зручне та просторе Адреса: Академіка Глушкова 6 Статус оплати: квартира повністю оплачена Проект перейшов до нового управителя — Грант Капітал, і його добудовуватиме велика та надійна девелоперська компанія Stolitsa Group (Столиця Груп). Локація: зручне розташування поблизу метро ВДНХ та Іподром, всього 5 хвилин пішки! Зручна транспортна розв'язка дозволяє легко дістатись будь-якої частини міста. Умови: Переуступка через ФК "ГАРАНТ КАПІТАЛ", витрати на переоформлення ділимо порівну. Це чудова можливість для тих, хто шукає доступне житло чи вигідну інвестицію з...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість